Haber

2023’ün ilk galibiyeti Büyükşehir sporcusundan

Sakarya Büyükşehir bisiklet branşında 2023 yılına galibiyetle başladı. Antalya’da düzenlenen Kızılalan MTB CUP yarışlarına katılan Büyükşehir bisiklet grubu sporcularından Furkan Akçam, yarışların ilk gününü ikinci, ikinci gün yarışlarında ise altın madalyanın sahibi oldu.

Dünya Bisiklet Şehri Sakarya, 2023 yılına bisiklet branşında değerli bir başarı ile başladı. Elit erkekler ve elit bayanlar kategorilerinde uluslararası düzeyde gerçekleştirilen Kızılalan MTB CUP yarışına yerli ve yabancı çok sayıda sporcu katıldı. Yağışlı havada gerçekleşen karşılaşmanın ilk gününde podyumda ikinciliği Büyükşehir Belediyesi’nin milli sporcusu Furkan Akçam aldı.

Akçam, şampiyonanın ikinci gününde rakiplerini geride bırakarak birinci oldu ve önemli bir galibiyete imza attı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Dünya Bisiklet Şehrimiz Sakarya’ya bisiklet branşında verilen madalyaların büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirterek, yarışları başarıyla tamamlayan Furkan Akçam ve antrenörlerini tebrik etti. – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu