Teknoloji

600 Bin Dolarlık Devasa Heykel Elon Musk’ın Dikkatini Bile Çekmedi!

Tesla, SpaceX ve Twitter’ın CEO’su Elon Musk’ın başı bir keçinin gövdesine monte edildiği heykeli yapıldı. 10 metre uzunluğunda ve 12 ton ağırlığındaki heykel tam 600 bin dolara mal oldu. Ancak tüm bu çabaya rağmen Musk, heykel hakkında bir yorum yapmadı.

Elon GOAT Token isimli bir kripto para birimi çıkaran ABD’li teşebbüsçüler, rokete binen bir keçinin üstünde Elon Musk’ı tasvir eden heykel yaptı.

10 metre uzunluğunda ve 12 ton ağırlığındaki metal heykel 600 bin dolara mal oldu. Ancak devasa heykel Elon Musk’ın dikkatini bile çekmedi.

Kendilerini Musk hayranı olarak tanımlayan Ashley Sansalone, Alec Wolvert ve Richie Latimer,heykeli kripto para ünitesi Elon GOAT Token’ı tanıtmak için ürettiklerini söyledi.

Musk heykeli, üreticilerinin Musk’ın dikkatini çekmeyi amaçlayan ve “Keçi Bayramı”(Goatsgiving) olarak isimlendirdiği bir aktiflik sırasında Austin’de Tesla genel merkezinin bahçesinde birkaç gün dolaştırıldı.

Musk, kendisini onurlandırmak için yapılan heykeli resmi olarak kabul etmedi. Telegram’daki Elon GOAT Token topluluğu, Musk’ın heykeli kabul etmemesi konusundaki hayal kırıklığını dile getirirken, bazı kullanıcılar milyarderin şahsen veya Twitter’da karşılık vermemesinden duyduğu üzüntüyü söz etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu