Yaşam

Alanya ATABEM’de kurslar başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Atatürk Bilgilendirme Eğitim Merkezi (ATABEM) ücretsiz kış transfer kursları eğitim dönemine başladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ATABEM Kurs Merkezlerinde dersleri destekleyici programlarla çocukların ve gençlerin eğitim hayatına katkı sağlamaya devam ediyor. Kış dönemi 4,5,6,7 ve 8. sınıflarda akademik, kültürel ve sanatsal alanlarda açılan kurslarla öğrencilerin başarısını artırıyor.

ÖĞRENCİLER 24 DALDA EĞİTİM ALACAK

Antalya merkezde 7, ilçelerde 4 olmak üzere 11 merkezde kış döngüsü kursları açıldı. Kurs merkezlerinde çocuklar bilgisayar, coğrafya, drama, fen, fizik, gitar, hızlı okuma, İngilizce, karakalem, kimya, matematik, çağdaş dans, piyano, fotoğrafçılık, satranç, sosyal bilgiler, tarih, taş gibi konuları kullanabilecekler. resim, temel robotik ve kodlama, Türk dili ve edebiyatı, Türkçe ve zeka oyunları gibi 24 branşta eğitim alacak.

KAYIT DEVAM EDİYOR

Alanya ATABEM’de kurslar 26 Kasım’da başladı. Bir yandan kurslar devam ederken bir yandan da yeni kayıtlar devam ediyor. Aileler Alanya’daki kurs merkezine gelerek çocuklarını ücretsiz kurslara kaydettiriyor. Kayıt için velilerimizin Alanya ATABEM’e şahsen başvurmaları, bilgi için 0 242 313 09 43 numaralı telefonu aramaları gerekmektedir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu