Haber

Asın Bayrakları: Cover Kraliçemiz Zeynep Bastık 2022 FIFA Dünya Kupası’nda Sahne Alacak!

Yaptığı coverlar ve dansları ile son devrin en tanınan müzikçilerinden olan Zeynep Bastık, yeni bir muvaffakiyetin altına daha imza atmaya hazırlanıyor. Magazinin sevilen yüzü, cover kraliçemiz Bastık, 2022 FIFA Dünya Kupası merasiminde sahne almaya hazırlanıyor. Haberi alan pek çok kişi üzere biz de son derece heyecanlandık bu durum karşısında. Gelin ayrıntılara birlikte bakalım.?

Son devirlerde pop müziği yönlendiren isimlerden biri olan genç müzikçi Zeynep Bastık, bomba üzere bir haberle karşımızda. ?

Yaptığı cover müzikler ile ismini herkese duyuran ve toplumsal medyanın da sevilen isimlerinden olan 29 yaşındaki Bastık, 2022 FIFA Dünya Kupası merasiminde sahne alacak.

Duyanları hem heyecanlandıran hem de gururlandıran haber sonrası Bastık, toplumsal medya hesabından hoş dilekte bulunanlara teşekkür etti.

Aynı vakitte ne kadar heyecanlı olduğunu da lisana getirdi.

Diplo, Maluma, Dj Khaled üzere isimlerin sahne alacağı 2022 FIFA Dünya Kupası’nda, 24 Kasım Perşembe akşamı Zeynep Bastık’ı izleyeceğiz. ?

Konu hakkında toplumsal medya üzerinden olumlu ve olumsuz pek çok paylaşım yapıldı.

Etkinlikte neden Zeynep Bastık yerine diğeri olmadığı herkes tarafından tenkit yağmuruna tutulurken, sonucun hoş olması için beklentiler şimdiden başladı.

Eleştirilerin yanı sıra Bastık’ın muvaffakiyetini takdir edenler ve bu durumdan memnun olanların sayısı da bir oldukça yüksek.

“Sonuna kadar hak etti.”

Yorumlarda pek çok diğer sanatkarın ismi verilip “Neden Zeynep Bastık?” sorusu soranlara ise mantıklı bir reaksiyon geldi.

Siz bu hususta neler düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu