Haber

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Deprem Bölgesinin En Fazla Etkilenen İllerinden Hatay’ı Ziyaret Etti

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Hürmet, depremden etkilenen illerden Hatay’a giderek afetzedelerle bir merkezde görüşerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’nın Hatay ziyaretinde yürütülen çalışmaların koordinasyonunda görev alan Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız’ın da yer aldığı uyum merkezini ziyaret eden Önder Saygı’ya Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven eşlik etti. Önder Hürmet, Bozkır Belediyesi’nin Hatay’daki afet bölgesindeki çalışmalarını takip ve koordine etti.

“HAKKINIZI ASLA ÖDEMEYECEĞİZ”

Ziyarette birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı veren Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Hürmet, şunları söyledi:

“10 ilimizi vuran ve hepimizi derinden etkileyen asrın felaketinde birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla Hatay’dayız. Konya ailesi olarak kardeşlerimizin yaralarına bir nebze olsun merhem olmak amacı ile buradayız. İlk günden itibaren buradaki diğer ekiplerle koordineli olarak farklı alanlarda takviye veren arkadaşlarımızın çalışmaları burada devam ediyor. Hem kendi grup arkadaşlarımızın hem de buraya takviye vermek için gelen tüm grupların emekleri hepimiz için çok değerli ve kıymetli. Burada her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Haklarınızı asla ödeyemeyiz. Ruhlarımızın yaşadığı büyük acıyı paylaşmak ve yalnız olmadıklarını söylemek istiyorum. Bu zor günleri hep birlikte tek yürek olarak atlatacağız. Acımız büyük; vatandaşlarımızın ve ülkemizin başı sağolsun. “söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

ipekyolu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu