Haber

Çukurova engelsiz havuz ziyareti

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Hayal Park’ta hizmet veren manisiz havuzun özellikleri itibarıyla bölgede tek olduğunu belirterek, “Sadece Çukurova ve Adana’daki engellilere değil, çevre il ve ilçelerden gelen engellilere de hizmet veriyoruz. Engelli çocuklarımız burada hem eğleniyor hem de rehabilite ediliyor.”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Hayal Park tesislerindeki engelli havuzunu ziyaret ederek havuzda eğlenen ve eğitim alan çocuklarla sohbet etti.

Havuz girişinde yetkililerden bilgi alan Önder Soner Çetin, engelli çocukların havuzda eğlenmelerini izledi, onlara müzik söyledi ve kendisinden bir istekleri olup olmadığını sordu. Engelli çocuklar hep bir ağızdan Önder Soner Çetin’e teşekkür ettiler.

Çukurova Belediye Başkanı Soner, engelli vatandaşlar için sundukları havuzun Adana ve bölgede tek olduğunun altını çizdi. Havuzun sadece Çukurova’ya değil, Adana ile çevre il ve ilçelere de hizmet verdiğini anlatan Önder Soner Çetin, “Başka yerlerden engelli çocuklarımız grup olarak hem eğlenmek hem de rehabilite olmak için havuzumuza geliyorlar. Kapımız herkese açık. Hiçbir ayrım gözetmeksizin halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi.

Önder Soner Çetin, göreve gelirken “Engelsiz Çukurova” kelimesini kullandıklarını belirterek, “Bu bir slogan değil. Biz bunu hayata geçirdik. Çukurova’nın engelsiz bir şehir olması için büyük çaba sarf ettik, önemli projelere imza attık. Engelsiz havuz da bunlardan biri. Dezavantajlı gruplar da dahil her vatandaşımız bizim için önemli. Biz de onların hayatını kolaylaştırmak için her türlü tedbiri alıyoruz ve çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu