Haber

Eski Eşi Tarafından Müstehcen Görüntüleri Yayınlanan Kadının İsyanını Duymalısınız!

Nida Parıltı isimli genç kadın, boşandığı eşiyle yıllardır mücadele ediyor. Nida Parıltı, eski eşinin kendisinin ve diğer kadınların müstehcen görüntülerini yayınladığını belirterek dava açtı. Mahkemeye birçok delil sunmasına rağmen boşandığı eski eşine ceza verilmedi. Nida Parıltı şimdi de sosyal medyada yayınladığı belgelerle adalet ve destek istiyor.

Mağdur insanlara ulaşmaya çalışan onların sesi Nida Parıltı bu kez mağdur oldu. Nida Ziya’nın eski kocası, boşandıktan sonra cinsel ilişkiye girdiğine dair görüntüler yaydı.

Boşandıktan aylar sonra eski eşinin arkadaşı tarafından aranan Nida Parıltı, görüntülerinin yayıldığını öğrendi. Delil toplamaya başlayan Nida Parıltı suç duyurusunda bulundu. Kendisine gönderilen mesajları ve tüm delilleri de ekledi. Daha önce 2,5 yıl hapis cezasına çarptırılan eski eşinin bu belgesi ‘delil yetersizliğinden’ iade edildi. Yerel mahkeme delil yetersizliğinden dolayı ceza vermedi.

Adalet isteyen Nida Parıltı, tüm süreci sosyal medya hesabından yayınladığı videoyla anlattı.

Sadece kendisinin değil başka kadınların da görüntülerini yaydığını belirten Nida Işık, mahkeme belgelerini de paylaştı.

Bu çok zor bir durum. Bu davanın tekrar görülmesini umuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu