Yaşam

Esma Sultan’da ‘Sultanlara’ özel gece

İSTANBUL (İGFA) –Dünyada kadın voleyboluna, Türkiye’de ise kadın sporuna yönelik en yüksek ve en kapsamlı sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, hem bu sponsorluğunu hem de Vodafone Sultanlar Ligi’nin 40’ıncı yılını özel bir geceyle kutladı.

Esma Sultan Köşkü’nde düzenlenen geceye, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı (TVF) Mehmet Akif Üstündağ, F.Bahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Kulübü Başkan Yardımcısı Hüseyin Yücel, Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Vakıfbank Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan, Aras katıldı. Bulut İynemli, Ece Sükan, Feryal Gülman, Çiğdem-Behzat Uygur, Bade Nakitl, Deren Talu, Melisa Şenolsun gibi iş, sanat ve sosyete dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

A Milli Kadın Voleybol Grubu ve Vodafone Sultanlar Ligi oyuncularının da katıldığı gecede ENBE Orkestrası sahne aldı.

Beğenilen kesitleriyle dinleyicileri keyifli bir müzik yolculuğuna çıkaran ENBE Orkestrası büyük beğeni topladı.

Gecenin müziğini DJ Mahmut Orhan yaptı.

Maraton, futbol ve e-spor gibi branşların ardından voleybola da destek vermeye başlayan Vodafone, Sultanlar Ligi Unvan Sponsoru ve Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları Ana Sponsoru oldu. Buna göre A Milli Kadın Voleybol Takımı ve tüm alt yaş gruplarının (U21, U19, U17) kullandığı formaların göğüs kısmında Vodafone logosu yer alıyor. Türkiye Voleybol Federasyonu’na bağlı kadınların en üst ligi olan Sultanlar Ligi’nin yeni adı Vodafone Sultanlar Ligi oldu. Vodafone, Sultanlar Ligi logosunu da değiştirdi.

Vodafone’un kadın voleyboluna desteğinin 3 yıl süreceği kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu