Haber

Gebze dağ bisikletçilerini ağırladı

KOCAELİ (İGFA) –Gebze Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Gebze Ulusal Dağ Bisikleti Kupası yarışları Beylikdağı’nda yapıldı.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün rezidansında bu yıl ilki düzenlenen Ulusal Dağ Bisikleti Kupası yarışlarına yurdun dört bir yanından 350 sporcu katıldı. 26 ilden 350 sporcunun nefes kesen emeğine sahne olan Gebze Ulusal Dağ Bisikleti Kupası yarışlarının startını veren rezidans Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, tüm katılımcılara teşekkür etti. Beylikdağı ormanlık alanının eşsiz manzarası eşliğinde zorlu parkurda kıyasıya mücadele eden sporculara kupa ve ödüllerini takdim eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bu yıl Gebze’de birincilik elde ettiklerini söyledi.

26 İLDEN 350 SPORCU MÜCADELE ETTİ

Ulusal Dağ Bisikleti Kupası için 26 ilden Gebze’ye gelen siz 350 sporcumuza şükranlarımı sunuyorum. Heyecanlı yarışı herhangi bir olumsuzluk ve kaza yaşamadan bitirdik. Dereceye giren sporcularımızı tebrik ederken, katılımlarından dolayı tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum. Gebze Ulusal Dağ Bisikleti Kupası yarışlarında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum. Gelecek yıl görüşmek dileğiyle”. Çılgın geçen kupa yarışlarında dereceye giren sporculara Lider Büyükgöz ve protokol takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu