Yaşam

Gökçe Bahadır’ın Yeni Evinin Fiyatı Herkesi Şaşkına Çevirdi

Geçtiğimiz Şubat ayında Emir Ersoy ile nikah masasına oturan Gökçe Bahadır’ın, Alaçatı’da sahibi olduğu konutu satarak, Bodrum’da diğer bir konut aldığı ortaya çıktı. Yeni konutunun pahası dudak uçuklatan oyuncunun, İstanbul’da olmalarının gerekmediği vakitlerde eşiyle birlikte Bodrum’daki konutlarında yaşayacakları öğrenildi. Gökçe Bahadır’ın yeni konutunun fiyatı herkesi şaşkına çevirdi. İşte ayrıntılar;

Gökçe Bahadır’ dan Bomba İtiraf “Çok Uğraşmamak Gerekiyor”…

Ünlü Gökçe Bahadır sonunda Aşkı yakaladı!. Geçtiğimiz ay “Calypso Kralı” lakabıyla tanınan Metin Ersoy’un oğlu olan müzik insanı Buyruk Ersoy ile nikah masasına oturan  Gökçe Bahadır, düğünün akabinde birinci sefer konuştu. Başarılı oyuncu düğünleri  hakkında, “Her şey çok güzel geçti. Bugün tam bir ay oldu. Apar topar hazırlanmamıza rağmen hayallerimin üstünde bir düğün oldu. Gelinliği bile set arasında bakıyordum. Bazen çok özenmediğin, uğraşmadığın şeyler çok güzel çıkar ya benim için de öyle oldu. Belki de bazen çok da uğraşmamak gerekiyor.” şeklindeki açıklamasıyla şaşırttı…

“Cicim Ayı Bile Olmadı”

İmzayı attıktan sonra başlayan hayatı hakkında da bilgi veren başarılı oyuncu;  Ömründe hiçbir şeyin değişmediğini anlattı ve; “Cicim ayı bile olmadı. Her şey aynı devam ediyor. Gayet evlendik ve ertesi gün sete gittim. Benim set hayatım, onun konserleri hiçbir şey değişmedi.” dedi…

Gökçe Bahadır ve Buyruk Ersoy Çiftinden Aşk Dolu Paylaşım

Takipçilerinin Ramazan Bayramı’nı kutlayan hoş oyuncu, “Aşk olsun öncelik. Yaşadığımız zor günlerin ardından sevmek, sevilmek olsun. Herkese iyi bayramlar dilerim” iletisini yazdı. Kısa müddette binlerce beğeni alan ikilinin el ele olduğu paylaşıma çok sayıda yorum geldi.

Ünlü müzisyen ise mutluluğunun yüzüne yansıdığı eşiyle romantik karesine, “Bir bayram bırakıyorum buraya. Bayramı bayram yapan en güzel şey olan ‘sevginin’ içinde olduğu” notunu düşmüştü.

Sorulara Cevap Vermediler

Birkaç ay evvel Etiler’de bir yerden çıkarken görüntülenen Gökçe Bahadır-Emir Ersoy çifti, soruları cevapsız bırakmıştı. İkili, basın mensuplarına teşekkür ederek oradan ayrılmıştı.

Gökçe Bahadır Eşini Paylaştı

Geçtiğimiz haftalarda Venedik Film Festivali’ne katılan ünlü çiftten yeni bir fotoğraf geldi. Vakit zaman eşiyle pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan Gökçe Bahadır, otomobil önünde çekilen karelerini kalp emojisiyle paylaştı. Eşinin bu jestine kayıtsız kalmayan Ersoy ise gül emojisiyle yorum yaptı.

Gökçe Bahadır’ın Yeni Konutunun Fiyatı Herkesi Şaşkına Çevirdi

Şimdilerde memnun bir evlilik sürdüren ikiliden Gökçe Bahadır’ın, geçtiğimiz günlerde Bodrum Gümüşlük’ten yaklaşık 10 milyon TL’ye konut aldığı öğrenildi.

Oyuncu, iki yıl evvel Alaçatı’da 4 milyon TL’ye satın aldığı daireyi, 6 milyon TL’ye elinden çıkardı. Bahadır’ın, oradaki konutu yatırım için aldığı ve oturmadığı ortaya çıktı. Son dönemde reklam sinemalarında uzunluk gösteren oyuncu, satıştan elde ettiği ölçünün üzerine 4 milyon TL daha üzerine koyarak, Bodrum’a geçti.

Ünlü ismin, İstanbul’da olmadığı devirde eşiyle yeni aldığı meskeninde yaşayacağı öğrenildi. Oyuncunun, kazandığı parayı gayrimenkule yatırdığı söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu