Ekonomi

GoPro yeni tüplü dalış kursu için PADI ile işbirliği yapıyor

SAN MATEO, Kaliforniya – GoPro Inc. (NASDAQ: GPRO) ve Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği (PADI) ortak bir çalışmayla GoPro PADI Ayırt Edici Uzmanlık Kursu’nu başlattı. Bu program, sertifikalı dalgıçlara GoPro kameraları ve Quik video düzenleme uygulamasını kullanarak sualtı deneyimlerini yakalama ve paylaşma becerileri kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Kurs, dalışları belgelemek için GoPro ekipmanının sorumlu kullanımına, hikaye anlatma tekniklerini geliştirmeye ve içeriği düzenleyip paylaşmaya odaklanmaktadır. Ayrıca okyanusların korunmasını teşvik ederek dalgıçları deniz ortamlarını korumaları için başkalarına ilham vermeye teşvik ediyor.

PADI Worldwide Büyüme ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Lisa Nicklin, dalgıçların sualtı maceralarını paylaşmalarını ve koruma çabalarına ilham vermelerini sağlayacağını belirterek kursun çifte faydasını vurguladı.

Ortaklık, şirketlerin okyanus yönetimine olan ortak bağlılığına dayanıyor. Şubat ayında PADI AWARE Vakfı gönüllüleri, GoPro’nun ev sahipliğinde düzenlenen ve okyanusların korunmasına odaklanan Avalon Limanı Sualtı Temizliği etkinliğine katıldı.

GoPro, 31 Aralık 2024 tarihine kadar PADI’nin temel e-Öğrenim kursları için abonelerine indirim sunuyor. Ayrıca, PADI Club üyeleri GoPro Quik video düzenleme uygulamasının üç aylık ücretsiz deneme sürümüne erişebilirler.

Bu girişim, GoPro’nun çevre bilincini geliştirirken sürükleyici içerik yaratma misyonunun bir parçasıdır. Şirket, işyeri kültürüyle tanınıyor ve kariyer sayfasında belirtildiği gibi kariyer fırsatları sunmaya devam ediyor.

Dalış eğitimi ve sertifikasyonuyla tanınan PADI, küresel bir dalış merkezi ve tatil köyü ağına sahiptir ve 29 milyondan fazla dalgıca sertifika vermiştir. Kuruluş, PADI AWARE aracılığıyla sualtı koruma çabalarını da ilerletmektedir.

Bu haber GoPro, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu