Yaşam

Kocasını bırakıp damadına kaçan anne, canlı yayında kızıyla yüzleşirken beddualar savurdu

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Rıfat Beyefendi, eşi Narin’in meskeni terk ettiğini ve kendisine günlerdir ulaşamadığını söyleyerek yardım istedi. 5 yaşındaki çocuğunu alarak eski sevgilisine kaçtığı ileri sürüldü. Savların gerisinde canlı yayına çıkan Narin Hanım ise farklı bir sav ortaya atarak eski eşi ve annesinin birlikte kaçtığını söyledi. Sav sonrası canlı yayına bağlanan anne ve Narin ortasında hengame çıktı.

“BENİ DİLENMEYE GÖNDERİP ANNEMLE EVDE BULUŞMUŞ”

KIZINA BEDDUALAR SAVURDU

Kızının argümanlarının akabinde canlı yayına telefonla bağlanan anne Aslı Hanım, damadıyla kaçtığı tarafındaki tezleri kesin bir lisanla yalanladı. Canlı yayında kızına hakaretler savuran anne, “Sen nasıl bir annesin asıl. Sende utanma kalmamış. Sen 30 kocalı Hürmüz oldun. Sen benimle konuşma. Sen çocuklarına bakmadın, ben baktım. Narin’in hiçbir sözüne inanmayın. O yalancı. Damadım Fethiye’de ben Antalya’dayım” diyerek kızına beddualar savurdu. Annenin kelamlarına sonlanan Anlı ise Aslı Hanım’a tepki göstererek “Sen nasıl bir annesin, kızına nasıl beddua edebiliyorsun? Bu kinin ne? Bir insan evladına ‘geber’ der mi” dedi.

“CEZAEVİNDEKİ BABAMI BIRAKIP DAMADINA KAÇTI”

Annesi ve eski eşinin birlikte olduğuna dair elinde belgelerin olduğunu söyleyen Narin Hanım, canlı yayında öfkeden deliye dönerek şunları söyledi: “Sen nasıl bir annesin, bizi bu durumlara düşüren sensin. Sen namussuz bir kadınsın. Benim 3 çocuğumu alıp gittin. Sende utanma ve arlanma kalmamış. Türkiye Cumhuriyeti’ne aşkınızı ilan ettiniz. Babam cezaevindeyken bırakıp gitti. Beni perperişan etti. Bana yapmadıklarını bırakmadılar. Ciğerim patladı, uyuşturucu husus sattırdılar. Beni kardeşimden bile kıskanarak çocuğumun ondan olduğunu söylediler”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu