Renk

Logitech’in solak fare yelpazesi büyüyor

Farklı ihtiyaçlara yönelik çalışmalar tasarlama konusunda uzmanlaşan Logitech, solaklara uygun çalışma çeşitliliğini artırıyor. Logitech, Uluslararası Solaklar Günü için özellikle solak kullanıcıların kullanabileceği fare modellerini listeledi.

Uluslararası Solak Günü, her yıl 13 Ağustos’ta solaklara dikkat çekmek için kutlanıyor. Logitech’in yıllardır kapsayıcı bir yaklaşımla kullanıcılarına fayda sağlamak için kullandığı, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla desteklediği solak kullanıma uygun eser yelpazesi hem renkleniyor hem de büyümeye devam ediyor.

Signature M650 Mouse ile kişiselleştirilmiş bir deneyim

Logitech tarafından tüm kullanıcıları düşünülerek küçük-orta ve büyük elli kullanıcılar için farklı boyutlarda tasarlanan Signature M650, solak kullanıcılara hitap eden modeliyle kişiye özel bir deneyim sunuyor. Signature M650 mouse grafit, beyaz ve toz pembe renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

POP Mouse ile sofralar renkleniyor

Logitech POP Mouse, lila, bej ve sarı renk seçenekleriyle çalışma ortamını şenlendirirken, yumuşak hatlarıyla iki ele de kolay uyum sağlayarak gün boyu rahat kullanım sağlıyor.

Pebble M350, hem renkli hem de işlevsel fare

Pebble M350, çalışma ortamını minimalist, renkli ve sessiz hale getirmeye olanak tanır. Ayrıca iki elle kullanıma uygun pürüzsüz tasarımı ve pudra pembesi, uzay mavisi, bej, beyaz ve grafit renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

M240 Sessiz Kablosuz Fare daha fazla odaklanma sağlar

Üretkenlik ve verimlilik artırıcı ürünleriyle kullanıcıların her ortamda rahat bir şekilde çalışmasını sağlayan Logitech, çift elli M240 Silent Wireless Mouse ile tıklamaları ve dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırıyor.

M171 Kablosuz Fare ortamına hayat veriyor

M171 Kablosuz Fare; Yenilenen beyaz, pudra pembesi ve açık mavi renkleri ile çift elle kullanıma imkan tanıyor. Bir çantada taşınabilecek kadar kompakt olan fare, sorunsuz kullanım ve basit temas sunar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu