Yaşam

Peşimdeki Şeytan’ın devam filmi geliyor

İlk gösterimini 2014 Cannes Film Festivali’nde yapan “Peşimdeki Şeytan”, devam filmiyle yıllar sonra izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Senarist ve yönetmen David Robert Mitchell imzalı devam filminde başrolde Maika Monroe yer alacak.

Ntv’nin Collider’dan aktardığı habere göre, Monroe, “They Follow” adını taşıyan ikinci filmin kesinlikle beklemeye değeceğini söyledi.

‘DAVID ROBERT MITCHELL TÜRDE ÇIĞIR AÇTI’

Yönetmen Mitchell hakkında da konuşan Monroe, “David harika biri. Yani, o bir dahi. Tüm film dönüştü. Türde çığır açtı ve onu aşacağını düşünmese asla bir devam filmi yapmazdı” ifadelerini kullandı.

Yönetmenin pek çok şeyi geri çevirdiğini ekleyen Monroe, “Sadece ne yapmak istediğini ve ne çekmek istediğini biliyor” dedi.

Maika Monroe, ilk önce devam filmine sıcak bakmadığını ve “Devam filmi mi? Ne yapacağız ki?” diye sorduğunu belirtti. Oyuncu daha sonra senaryoyu görür görmez fikrinin değiştiğini, “Sonra okudum ve çok iyiydi. Çok iyiydi. Çok heyecanlıyım” sözleriyle açıkladı.

Gençlik korku ve gerilim türü olan “It Follows” (Peşimdeki Şeytan), başka birinden kendisine aktarılan ve ne olduğu belirsiz bu varlıktan kurtulmaya çalışan bir genç kızın öyküsünü anlatıyor.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

habersebinkarahisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu