Yaşam

Teşkilat 55. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Teşkilat Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Ekranların en sevilen dizilerinden Teşkilat, dün akşam yeni kısmıyla TRT1 ekranlarında yer aldı. Bu dönem Murat Yıldırım ve Deniz Baysal Yurtçu’nun başrolünü paylaştığı polisiye temalı dram-suç dizisi, reytinglerde üstün bir muvaffakiyet elde ediyor. Tims&B Productions imzalı dizinin 55. kısmında neler yaşandığı merak konusu. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Teşkilat son kısım tek kesim full izleme ekranı…

Pazar akşamlarının vazgeçilmezi Teşkilat, dün akşam 55. yeni kısmıyla ekranlara geldi.

Teşkilat son kısımda; Birinci sefer birlikte bir operasyon yürüten Ömer ve Zehra bu tehlikeli sürecin birinci fitilini ateşlemek üzeredir.

Hartley planına sürat kesmeden devam ederken, bir sonraki adımı ortaya çıkar. Hartley, Türkiye’yi uluslararası arenada zora sokup, terör devletine destek sağlayacaktır.

Türkiye’de olduğu öğrenilen mühimmatları bulmak isteyen Ömer ve Zehra’nın, çıktıkları yolda bunu başarmaktan başka şansları yoktur.

Efkar deşifre olma korkusuyla karşı karşıya kalırken, Ömer kendini kurtaran ismin kim olduğuna dair ipuçlarına ulaşır.

Korkut’un Efkar’dan habersiz bir şekilde yol alması ikilinin arasının bozulmasına ve yeni dengelerin ortaya çıkmasına sebep olur.

Ömer ve Zehra mühimmatların yerini öğrenmek için sürdürdükleri operasyonda adeta bıçak sırtıdır. Yolculuk yaptığı isimlerden birinin Halim’in katillerinden biri olduğunu öğrenen Ömer’in yüzleştiği gerçekler ağır gelir.

Teşkilat Bir Önceki Bölümde Neler Oldu?

Ömer kendisini kurtaran kişinin kim olduğunu araştırırken, Efkar kimliğinin açığa çıkma tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Kendi hayatını kurtarmak için kızını feda etmeyi göze alan Hartley, Celine’in kurtulması ile yeni planını oyuna sokar. Teşkilat’ın başlattığı operasyon Zehra ve Ömer’i bir ortaya getirir. Bu kuvvetli operasyonda başarılı olabilmeleri için ferdî kavgalarını bir kenara bırakmalılardır. Korkut kardeşi Zeynep’in taburcu olmasına sevindiği esnada temel acı gerçekler ile karşı karşıya kalır.

Teşkilat 55. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı

TEŞKİLAT SON KISIM TEK KESİM FULL İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu