Haber

Yenimahalle Belediye Başkanı Ankara Halı’da esnaf ziyaretinde bulundu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Halı’da esnaf ziyaretinde bulundu. Lider Yaşar, “Tarım ülkesi olan ülkemizin bu hale gelmesi çok üzücü. Üretici mutsuz, tüketici mutsuz, tüketici mutsuz.

Başkan Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu ve CHP Ankara Milletvekili adayları sabahın erken saatlerinde Ankara Çarşısı’nda esnafı ziyaret etti. Pazar esnafını dinleyen heyet, Ankara Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Ceyhan Gündüz ile bir araya gelerek dernek yöneticileri ve esnafla kahvaltı yaptı.

“ORTAK AKIL SORUNLARI ÇÖZÜYOR”

Ziyarette Gündüz’den toptancı halleri ve derneğin faaliyetleri hakkında bilgi alan Yaşar, Yenimahalle sınırları içerisinde yer alan Hal’in Ankara ve bölge iller için değerli bir yer olduğunu söyledi.

Yaşar, “Toptan satış durumları hem üretici hem de tüketici için çok önemli. Yaşadığınız sorunları yakından biliyorum. Bu sorunlar sağduyu ile çözülebilir. Ne üretici, ne aracı, ne de tüketici mağdur olmasın. “

“GÜCÜMÜZLE BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Önder Yaşar, Türkiye’nin içinde bulunduğu düşünceli sürece de vurgu yaparak, “Umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok. Bizi bölmeye ve bölmeye çalışanlara karşı kutuplaşmadan, demokrasi ruhu içinde hep birlikte seçimleri yapacağız. Vatandaşlık görevimizi yerine getireceğiz.” … Ülkemizin aydınlık yarınları için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu